Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 823 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip

Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip

Beteja për përjetësinë filloiFeb. 25, 2016United States127 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Set, perëndia e pamëshirshme e errësirës, ​​ulet në fronin e Egjiptit dhe zhyti perandorinë dikur paqësore dhe të begatë në kaos dhe konflikt. Pak guxojnë të rebelohen kundër fuqisë së tij, por një hajdut i ri, gruaja e dashur e të cilit është zënë rob, do të përpiqet ta rrëzojë nga froni me ndihmën e zotit të fuqishëm Horus.

Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Titulli origjinal Gods of Egypt
Vlerësimi IMDb 5.4 108,866 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 3,183 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Justice Society: World War II 2021
Run Hide Fight (2021)
Combustion (2013) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Clash of the Titans 2010 me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit