Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 288 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Godmothered 2020 me Titra Shqip

Godmothered 2020 me Titra Shqip

Kini kujdes kë dëshironi.Dec. 04, 2020United States113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eleanor, një ndrikull zanash e re dhe pa përvojë në stërvitje, pasi dëgjoi se profesioni i saj i zgjedhur rrezikon të zhduket, vendos t’i tregojë botës se njerëzit ende kanë nevojë për kumbarë. Pasi gjeti një letër të humbur nga një vajzë e trazuar 10-vjeçare, Eleanor e gjurmon atë dhe zbulon se vajza e vogël, Mackenzie, tani është një nënë beqare 40-vjeçare që punon për një buletin lajmesh në Boston. Duke humbur burrin e saj shumë vite më parë, Mackenzie pothuajse ka hequr dorë nga ideja e “lumturisht ndonjëherë”, por Eleanor është e vendosur për t’i dhënë Mackenzie një kthesë të lumtur, e pëlqen apo jo.

Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Godmothered 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Godmothered
Vlerësimi IMDb 6.1 10,136 vota
Vlerësimi TMDb 7 384 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Coming to America 1988
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit