Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12673 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip

God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip

Jan. 27, 2018Unknown19 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.2 5 vota

Përshkrimi i Filmit

“Zoti, Seksi dhe e Vërteta” futet në botën e seksit ku gërmon dhe projekton dinjitetin më të thellë, hyjninë e aktit dhe qëllimin e vërtetë të grave për seksualitetin e tyre.

God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal God, Sex and Truth
Vlerësimi IMDb 4.7 785 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 8 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë11

Tituj të Ngjashëm

Dry Martina (2018) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Marfa Girl (2012) me Titra Shqip
Melissa P. (2005) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
The Nutty Professor (1996) me Titra Shqip
The Nest 2020
Entrapment 1999 me Titra Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
Broken Flowers (2005) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit