Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Goal! III : Taking On The World (2009) me Titra Shqip

Goal! III : Taking On The World (2009) me Titra Shqip

Jan. 01, 2009Unknown91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Futbollisti meksikan Santiago Muñez, së bashku me miqtë e tij më të mirë dhe lojtarët e kombëtares së Anglisë, Charlie Braithwaite dhe Liam Adams, janë përzgjedhur për ekipet e tyre kombëtare përkatëse në finalet e Kupës së Botës FIFA 2006 në Gjermani.

Goal! III : Taking On The World (2009) me Titra Shqip
Goal! III : Taking On The World (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Goal! III : Taking On The World
Vlerësimi IMDb 3.2 12,568 vota
Vlerësimi TMDb 3.964 153 vota

Regjizori

Aktorët

JJ Feild isLiam Adams
Liam Adams
Leo Gregory isCharlie Braithwaite
Charlie Braithwaite
Kuno Becker isSantiago Munez
Santiago Munez
Kasia Smutniak isSophia Tardelli
Sophia Tardelli
Nick Moran isNick Ashworth
Nick Ashworth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip
Dawn of the Planet of the Apes (2014) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Pawn Sacrifice (2015) me Titra Shqip
Blind (2014) me Titra Shqip
Barbershop 2002
Violet Evergarden: The Movie (2020) me Titra Shqip
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
One More Kiss 1999