Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 195 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip

Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip

Jun. 08, 2022Germany91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në gusht të vitit 1988, dy grabitës të armatosur bankash mbajtën policinë gjermane në gji për 54 orë gjatë një drame pengmarrjeje që përfundon në një shkëmbim zjarri dhe tre të vdekur.

Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gladbeck: Das Geiseldrama
Vlerësimi IMDb 7.5 1,049 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 19 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Zero Days (2016) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
The Man Putin Couldn’t Kill (2021) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Behind the Mask (2021) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip