Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Give Them Wings (2021) me Titra Shqip

Give Them Wings (2021) me Titra Shqip

Historia e vërtetë se si një njeri luftoi dhe fitoi.Nov. 20, 2021Unknown113 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

“Give Them Wings” bazohet në historinë e vërtetë të tifozit të futbollit me aftësi të kufizuara të rënda, Paul Hodgson.

Give Them Wings (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Give Them Wings
Vlerësimi IMDb 5.9 77 vota

Regjizori

Sean Cronin
Regjizori

Aktorët

Daniel Watson isPaul Hodgson
Paul Hodgson
Toyah Willcox isAlice Hodgson
Alice Hodgson
Bill Fellows isNorman Hodgson
Norman Hodgson
Jacob Anderton isIan Carter
Ian Carter
Jonathan Hansler isErnest Hogg
Ernest Hogg
Bruce Payne isDr. Markum
Dr. Markum
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Touchless (2013) me Titra Shqip
Needle Boy (2016) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Leonora addio (2022) me Titra Shqip
Aisha (2022) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Mommy (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit