Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11012 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip

Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip

Nov. 26, 2021Poland146 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota


Përshkrimi i Filmit

Emi është një vajzë e re ambicioze e cila prej vitesh ëndërron një botë të madhe. Sa herë që lind një mundësi, ajo hidhet në modalitetet e saj pa hezitim, duke u bërë një shoqëruese ekskluzive. Së shpejti është ajo që, me ftesë të sheikëve arabë, fillon të rekrutojë miss polake, të famshëm, yje të ekranit dhe modele. Megjithatë, kjo botë e paarritshme, luksoze së shpejti do të tregojë anën e saj të errët.

Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dziewczyny z Dubaju
Vlerësimi IMDb 4.9 596 vota
Vlerësimi TMDb 6 12 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë7

Tituj të Ngjashëm

Goodnight Mommy (2014) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Agimet e stinës së madhe (1981) Film Shqiptar
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip