Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 425 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Ghostland (2018) me Titra Shqip

Ghostland (2018) me Titra Shqip

Me të vërtetë keni menduar se jeni frikësuar?Mar. 14, 2018Canada91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së tezes së saj, Pauline dhe dy vajzat e saj trashëgojnë një shtëpi. Sidoqoftë, në mbrëmjen e parë, vrasësit hyjnë në rezidencë dhe Pauline detyrohet të luftojë për të shpëtuar vajzat e saj. Pas makthit që kanë përjetuar, dy vajzat reagojnë ndryshe dhe dallimet e tyre në personalitet mprehen. Ndërsa Beth bëhet një shkrimtare e letërsisë horror, Vera bie viktimë e një paranoje shkatërruese. Gjashtëmbëdhjetë vjet më vonë, familja ribashkohet në shtëpinë nga e cila Pauline dhe Vera nuk janë larguar kurrë. Ngjarjet e çuditshme pastaj fillojnë të ndjekin njëra -tjetrën.

Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghostland
Vlerësimi IMDb 6.4 26,591 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 1,708 vota

Regjizori

Aktorët

Emilia Jones isYoung Beth
Young Beth
Taylor Hickson isYoung Vera
Young Vera
Rob Archer isFat Man
Fat Man
Adam Hurtig isBeth's Husband
Beth's Husband
Erik Athavale isAmbulance paramedic
Ambulance paramedic
Kevin Power isCandy Truck Woman
Candy Truck Woman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kidnapped (2010) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Pandorum 2009
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
The Nameless Days (2022) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit