Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip

Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip

Gjithçka ndodh për një arsye.Nov. 11, 2021CanadaPG-13
Vlerësimi juaj: 0
8.2 5 vota

Përshkrimi i Filmit

Me të mbërritur në një qytet të vogël, një nënë beqare dhe dy fëmijët e saj fillojnë të zbulojnë lidhjen e tyre me Ghostbusters të famshëm dhe trashëgiminë sekrete të lënë nga gjyshi i tyre.

 

 

 

GHOSTBUSTERS: LEGACY – NJË BIZNES FAMILJAR

Jason Reitman ishte vetëm gjashtë vjeç kur babai i tij, regjisori Ivan Reitman, e çoi në xhirimet e Ghostbusters në 1984. “Më kujtohet që isha në majë të ndërtesës së Danës,” tha ai. “Përpara se dikush të dinte se çfarë ishte një qen tmerri ose çfarë ishte një çantë shpine me proton, unë po shihja një kaskadë duke u hedhur me krem ​​rroje ndërsa shpërtheu Marshmallow Commercial Man. U ktheva në shtëpi me një copë marshmallow që e mbajta deri në vitet e shkollës së lartë”.

 

Ai gjashtëvjeçar u rrit duke ndjekur gjurmët e babait të tij për t’u bërë një regjisor i mirënjohur, i nominuar për një çmim Oscar. Me një ndjeshmëri që e ka shtyrë shpesh të provojë dorën e tij në komedi të përqendruara në marrëdhëniet intime, veçanërisht në familje, Jason Reitman ka një karrierë shumë të ndryshme nga prindi i tij, e përbërë nga filma larg atyre që e bënë të famshëm të atin Ivan. Fati, megjithatë, do të thoshte që rrugët e tyre të punës u kryqëzuan papritur kur Jasonit iu kërkua të drejtonte një histori të re me Ghostbusters legjendar në qendër. “Gjithçka filloi padashur rreth dhjetë vjet më parë kur në mendjen time shkëlqeu personazhi i një vajze dymbëdhjetë vjeçare që gjen një çantë shpine proton në një hambar. Unë ende nuk dija si ta orkestroja shkollën, por vdekja e Harold Ramis sugjeroi idenë e duhur: ajo vajzë e vogël do të ishte mbesa e Egon Spengler. Gjetja e çantës së shpinës do ta ndihmonte atë të zbulonte se kush është ajo, çfarë trashëgimie mbart dhe pse është unike. Me babanë tim si producent ekzekutiv, kam zhvilluar një histori që është e ndërthurur me filmi i vitit 1984, por që është gjithashtu plotësisht i pavarur. Kështu lindi historia e një nëne beqare me dy fëmijë që nuk e dinë identitetin e tyre të vërtetë dhe që zbulojnë se janë shumë të veçantë”, vazhdoi Jason Reitman.

 

Kur Jason ia hodhi idenë babait të tij, Ivan Reitman nuk mund të mos i bënte përshtypje skenari. Ai theksoi: “Jason ka një dashuri të madhe për filmin tim dhe ikonografinë që përmban: ai del nga çdo faqe që ai shkruan. Skenari më bëri të qaj me të vërtetë herën e parë që e lexova. Ai rrëmbeu shpirtin dhe gëzimin e filmit të parë. Mos harrojmë se para 1984 superheronjtë amerikanë ishin thuajse të gjithë heronj seriozë: Ghostbusters, nga ana tjetër, ishin pak anti-establishment dhe kishin një sens të shkëlqyeshëm humori. burrat fqinj: ne nuk bëjmë Të gjithë mendojnë se mund të jemi Superman, por unë mendoj se të gjithë mendojnë se ne mund të bëhemi Ghostbusters!”

Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghostbusters: Afterlife
Vlerësimi IMDb 7.6 46,896 vota

Regjizori

Jason Reitman
Regjizori

Aktorët

Paul Rudd isMr. Grooberson
Mr. Grooberson
Sigourney Weaver isDana Barrett
Dana Barrett
Bill Murray isDr. Peter Venkman
Dr. Peter Venkman
Dan Aykroyd isDr. Raymond Stantz
Dr. Raymond Stantz
Ernie Hudson isWinston Zeddemore
Winston Zeddemore
Annie Potts isJanine Melnitz
Janine Melnitz
Logan Kim isPhoebe's Classmate
Phoebe's Classmate
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wolverine 2013
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Top Secret! (1984) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit