Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 407 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Ghost 1990 me Titra Shqip

Ghost 1990 me Titra Shqip

Një dashuri që do të zgjasë përgjithmonë.Jul. 12, 1990United States127 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Midis Sam dhe Molly është dashuria e madhe, por ai vritet në një pritë. Fantazma e tij qëndron afër gruas, por ai nuk mund të komunikojë me të. Kur Sam i ndjerë zbulon se ishte Carl, shoku i tij më i mirë, i cili dëshironte vdekjen e tij, ai ka probleme të mbrojë gruan nga manovrat e vrasësit të keq (ka disa para të pista të përfshira për t’u pastruar) dhe gjen bashkëpunimin e fallxhores, Oda.

Ghost 1990 me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghost
Vlerësimi IMDb 7.1 201,568 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 4,176 vota

Regjizori

Aktorët

Demi Moore isMolly Jensen
Molly Jensen
Whoopi Goldberg isOda Mae Brown
Oda Mae Brown
Tony Goldwyn isCarl Bruner
Carl Bruner
Vincent Schiavelli isSubway Ghost
Subway Ghost
Rick Aviles isWillie Lopez
Willie Lopez
Phil Leeds isEmergency Room Ghost
Emergency Room Ghost
Armelia McQueen isOda Mae's Sister
Oda Mae's Sister
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
CQ 2001
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
Foxfire 1996 me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip