Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 289 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ghajini (2008) me Titra Shqip

Ghajini (2008) me Titra Shqip

Mbani mend 25 dhjetorinDec. 25, 2008India186 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë që vuan nga amnezia anterograde si rezultat i një sulmi të dhunshëm në të kaluarën, niset të hakmerret për vdekjen e të dashurës së tij me ndihmën e fotografive, shënimeve dhe tatuazheve në të gjithë trupin e tij.

Ghajini (2008) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal गजनी
Vlerësimi IMDb 7.3 61,037 vota
Vlerësimi TMDb 7 313 vota

Regjizori

Aktorët

Aamir Khan isSanjay Singhania
Sanjay Singhania
Asin Thottumkal isKalpana Shetty
Kalpana Shetty
Jiah Khan isSunita
Sunita
Pradeep Ram Singh Rawat isGhajini Dharmatma
Ghajini Dharmatma
Riyaz Khan isInspector Arjun
Inspector Arjun
Khalid Siddiqui isAir Voice Manager
Air Voice Manager
Tinnu Anand isSatveer Kohl
Satveer Kohl
Sai Tamhankar isSunita's Friend
Sunita's Friend
Rajendran isHenchman
Henchman
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Snakehead (2021) me Titra Shqip
The Lair (2022) me Titra Shqip
An Unexpected Christmas (2021) me Titra Shqip
LelleBelle (2010) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
12 Hours (2022) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit