Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 161 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Get the Goat 2021

Get the Goat 2021

Mar. 18, 2021Brazil97 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bruceuilis është një polic i vendit, i cili, për të shpëtuar Celestina, një dhi e konsideruar trashëgimi e qytetit të tij të vogël, shkon në Sao Paulo. Këtu, ai takon Trindade, një oficer policie i cili vendos ta ndihmojë atë në terren edhe pse ai është më i mësuar me punë në zyrë. Me një personalitet të kundërt, të dy do të përfundojnë duke zgjidhur një krim, duke asgjësuar një kriminel dhe duke formuar një miqësi shumë të veçantë.

Get the Goat 2021
Titulli origjinal Cabras da Peste
Vlerësimi IMDb 6.3 1,325 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 121 vota

Regjizori

Vitor Brandt
Regjizori

Aktorët

Edmilson Filho isBruceuilis
Bruceuilis
Juliano Cazarré isCabo Caique
Cabo Caique
Falcão isZeca Brito
Zeca Brito
Rossicléa isDelegada Vitória Regina
Delegada Vitória Regina
Jéssica Tamochunas isRabo de Cavalo
Rabo de Cavalo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Payback (1999) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Mystic River (2003) me Titra Shqip
Black Mass (2015) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Let’s Be Cops (2014) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Copshop (2021) me Titra Shqip
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit