Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 366 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Gaslight (2022) me Titra Shqip

Gaslight (2022) me Titra Shqip

Jun. 27, 2022Unknown85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Brooke, jeta është e mirë. Ajo është një arkitekte e suksesshme në Uashington DC dhe e martuar lumturisht. Pas vdekjes së babait të saj, ajo merr një të ardhur të konsiderueshme financiare. Ajo vuan nga lodhja mendore dhe kërkon ndihmën e një terapisti. Së shpejti, trashëgimia e saj fillon të zhduket. Jeta e saj bëhet e paqëndrueshme pasi ajo bëhet e pasigurt nëse i shoqi dhe të dashurit e saj po komplotojnë për të vjedhur trashëgiminë e saj ose nëse ajo po e humb mendjen. E vërteta zbulohet në kulmin e gënjeshtrave, mashtrimeve dhe dhunës që do t’ju mbajë të hamendësoni deri në fundin fatal.

Gaslight (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gaslight
Vlerësimi IMDb 3.9 12 vota

Regjizori

Aktorët

Christopher Bair isPolice Officer
Police Officer
J. Brooks isNerdy Patient
Nerdy Patient
Lamont Easter isBrooke's Father
Brooke's Father
Eli El isPerry Esq.
Perry Esq.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip