Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 247 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Game of Love (2022) me Titra Shqip

Game of Love (2022) me Titra Shqip

Oct. 14, 2022Italy91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek Vivien dhe Roy ndërsa historia e tyre e dashurisë vazhdon dhe i çon në shtëpinë e fëmijërisë së Roy në Siçili për t’u përgatitur për shitjen e pasurisë së familjes. Gjatë vizitës, një grua misterioze mbërrin dhe miqësohet me Vivien, për pakënaqësinë e Roit. Tensionet ndërtohen dhe linjat kalohen pasi sekretet nga e kaluara e Roy-t e detyrojnë çiftin të përballet me aspekte të marrëdhënies së tyre që nuk e dinin se ekzistonin.

Game of Love (2022) me Titra Shqip
Game of Love (2022) me Titra Shqip
Game of Love (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Game of Love
Vlerësimi IMDb 2.9 736 vota
Vlerësimi TMDb 6.292 72 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Needle Boy (2016) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
First Love (2022) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
Fahrenheit 451 (2018) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Raymond & Ray (2022) me Titra Shqip
The Cobbler (2014) me Titra Shqip
Running the Bases (2022) me Titra Shqip
Spencer (2021) me Titra Shqip