Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 507 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip

Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip

Dec. 31, 2021Unknown106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Gabrielit është një histori magjepsëse dhe jashtëzakonisht pasionante e arratisjes së tij nga ‘ferri’ personal, ndërsa ai përpiqet të fitojë të pamundurën, faljen dhe dashurinë.

Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gabriel's Rapture: Part One
Vlerësimi IMDb 6.1 329 vota

Regjizori

Tosca Musk
Regjizori

Aktorët

Melanie Zanetti isJulia Mitchell
Julia Mitchell
Giulio Berruti isGabriel Emerson
Gabriel Emerson
Margaux Brooke isChrista Peterson
Christa Peterson
Purva Bedi isProfessor Tara Chakravartty
Professor Tara Chakravartty
Nicky Buggs isDiane Stewart
Diane Stewart
Ned Van Zandt isProfessor Jeremy Martin
Professor Jeremy Martin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Amar (2017) me Titra Shqip
The In Between (2022) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Love Accidentally (2022) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit