Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 462 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip

Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip

Mar. 24, 2022USA102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në pjesën e pestë të serisë Gabriel’s Inferno, lumturia e Gabriel dhe Julia kërcënohet nga një student i përbetuar dhe politika akademike. Kur Gabrieli të përballet me administratën e universitetit, a do t’i nënshtrohet fatit të Dantes? Apo do të luftojë për të mbajtur Julia, Beatrice e tij, përgjithmonë?

Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gabriel's Rapture: Part II
Vlerësimi IMDb 7.6 33 vota
Vlerësimi TMDb 9.4 23 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Melanie Zanetti isJulia Mitchell
Julia Mitchell
Giulio Berruti isGabriel Emerson
Gabriel Emerson
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Hating Game (2021) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Falling for Christmas (2022) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Friendzone (2021) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Suite Française (2015) me Titra Shqip
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit