Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
G-Force (2009) me Dublim Shqip

G-Force (2009) me Dublim Shqip

Bota ka nevojë për heronj më të mëdhenjJul. 21, 2009USA88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ekip kafshësh agjentësh sekretë të stërvitur, derra gini Darvin, Hurley, Juarez, Blaster, nishan Speckles dhe mizë Mooch merr përsipër një mision që qeveria amerikane të ndalojë të keqen Leonard Saber, i cili planifikon të shkatërrojë botën me pajisje shtëpiake. Por qeveria i mbyll dhe ata dënohen me një dyqan kafshësh. A mund të shpëtojnë ata për të mposhtur zuzarin dhe për të shpëtuar botën?

G-Force (2009) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Titulli origjinal G-Force
Vlerësimi IMDb 5.1 46,792 vota
Vlerësimi TMDb 5.384 1,561 vota

Regjizori

Hoyt Yeatman
Regjizori

Aktorët

Sam Rockwell isDarwin the Guinea Pig (voice)
Darwin the Guinea Pig (voice)
Jon Favreau isHurley the Guinea Pig (voice)
Hurley the Guinea Pig (voice)
Tracy Morgan isBlaster the Guinea Pig (voice)
Blaster the Guinea Pig (voice)
Penélope Cruz isJuarez the Guinea Pig (voice)
Juarez the Guinea Pig (voice)
Nicolas Cage isSpeckles the Mole (voice)
Speckles the Mole (voice)
Dee Bradley Baker isMooch the Fly (voice)
Mooch the Fly (voice)
Bill Nighy isLeonard Saber
Leonard Saber
Will Arnett isKip Killian
Kip Killian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dumbo (1941) me Dublim Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Silverton Siege (2022) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
The Gray Man (2022) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Rush Hour 2 2001