Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Futura (2021) me Titra Shqip

Futura (2021) me Titra Shqip

Oct. 21, 2021Italy105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një portret i Italisë i vëzhguar përmes syve të adoleshentëve që flasin për vendet ku jetojnë dhe imagjinojnë veten, të ndarë mes mundësive që i rrethojnë, ëndrrës së asaj që duan të bëhen, frikës së dështimit, sprovave që shpresojnë të kapërcejnë. .

Futura (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Futura
Vlerësimi IMDb 6.7 138 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Schumacher (2021) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story (2022) me Titra Shqip
Strip Down, Rise Up (2021) me Titra Shqip
The Real Charlie Chaplin (2021) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Rooney (2022) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Puff: Wonders of the Reef (2021) me Titra Shqip
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts (2022) me Titra Shqip
The Man Putin Couldn’t Kill (2021) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit