Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 283 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Furioza (2021) me Titra Shqip

Furioza (2021) me Titra Shqip

Oct. 22, 2021Poland139 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një police i bën ish të dashurit të saj një ofertë që nuk mund ta refuzojë: Ose ai depërton dhe informon për një bandë huliganësh, ose vëllai i tij shkon në burg.

Furioza (2021) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Furioza
Vlerësimi IMDb 6.2 3,190 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 73 vota

Regjizori

Aktorët

Weronika Książkiewicz isEwa Drzewiecka
Ewa Drzewiecka "Dzika"
Łukasz Simlat isJacek Bauer
Jacek Bauer
Szymon Bobrowski isMarcin Mrówczyński
Marcin Mrówczyński "Mrówka"
Janusz Chabior isAndrzej Polański
Andrzej Polański
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
The Housemaid (2010) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Go for It (1983) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip