Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 114 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Furie (2019) me Titra Shqip

Furie (2019) me Titra Shqip

Ajo nuk do të ndalet kurrëFeb. 22, 2019Vietnam98 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një vajzë e vogël rrëmbehet nga një rrjet trafiku, ata shpejt zbulojnë se janë ngatërruar me fëmijën e gabuar. Nëna e saj, një ish-udhëheqëse famëkeqe bande, është afër gjurmëve të tyre dhe do të bëjë çdo gjë për ta sjellë fëmijën e saj në shtëpi.

Furie (2019) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hai Phượng
Vlerësimi IMDb 6.3 4,648 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 110 vota

Regjizori

Aktorët

Ngô Thanh Vân isHai Phượng
Hai Phượng
Thanh Hoa isThanh Sói
Thanh Sói
Lê Trang isY tá Trang (Trang's Nurse)
Y tá Trang (Trang's Nurse)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanquish 2021
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Bumblebee 2018
Doomsdayer 2001
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
Hell Hath No Fury (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Miami Heat (2021) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit