Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip

Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip

Çdo nënë ka nevojë për një pushim.Aug. 04, 2017United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër gra, fëmijët e të cilave ndjekin të njëjtën klasë kopshti, bëhen bashkë për një darkë argëtuese midis nënash. Por kur mbrëmja merr një kthesë të papritur, miqtë e rinj së shpejti do të kuptojnë se kanë më shumë gjëra të përbashkëta sesa thjesht martesa dhe amësia. Së bashku, ato do të pretendojnë një pjesë të asaj jete që ishin mësuar më parë.

Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fun Mom Dinner
Vlerësimi IMDb 5.3 5,134 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 165 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
Home Team (2022) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
Bullet Train (2022) me Titra Shqip
Love on Trend (2021) me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip