Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 338 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip

Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip

Mar. 09, 2015USA8 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristoff janë të vendosur t’i bëjnë asaj festën më të mirë ndonjëherë. Por fuqitë e akullta të Elsës mund të vënë në rrezik edhe një festë të thjeshtë.

Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Frozen Fever
Vlerësimi IMDb 6.8 15,394 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,575 vota

Regjizori

Chris Buck
Regjizori

Aktorët

Kristen Bell isAnna (voice)
Anna (voice)
Idina Menzel isElsa (voice)
Elsa (voice)
Jonathan Groff isKristoff (voice)
Kristoff (voice)
Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Santino Fontana isHans (voice)
Hans (voice)
Chris Williams isOaken (voice)
Oaken (voice)
Paul Briggs isMarshmallow (voice)
Marshmallow (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Operation Mekong (2016) me Titra Shqip
Toy Story 3 (2010) me Dublim Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Snow White and the Seven Dwarfs (1938) me Dublim Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
The Pirates (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit