Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Friday (1995) me Titra Shqip

Friday (1995) me Titra Shqip

Shumë gjera mund të ndodhin ndërmjet të enjtes dhe të shtunës...Apr. 26, 1995USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Craig dhe Smokey janë dy djem në Los Anxhelos që rrinë në verandën e tyre të premten pasdite, duke pirë duhan dhe duke kërkuar diçka për të bërë.

Friday (1995) me Titra Shqip
Friday (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Friday
Vlerësimi IMDb 7.2 111,947 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 1,375 vota

Regjizori

F. Gary Gray
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Honor Society (2022) me Titra Shqip
Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Moxie 2021
People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Bad Christmas (2021) me Titra Shqip
Knight and Day (2010) me Titra Shqip
Ibiza (2018) me Titra Shqip