Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip

Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip

Mar. 23, 2010South Africa101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi Kirra e re largohet nga shtëpia e saj australiane për të kaluar verën me gjyshin e saj në Afrikën e Jugut, ajo shpejt zbulon një foshnjë orka të bllokuar në lagunën pranë parkut argëtues bregdetar të rrënuar të gjyshit të saj. Ajo e emëron balenën e vetmuar Willy – dhe nis një kërkim të madh për ta çuar djalin e vogël në gjirin e tij të shqetësuar.

Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Free Willy: Escape from Pirate's Cove
Vlerësimi IMDb 5 2,270 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 148 vota

Regjizori

Will Geiger
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Hyena (2015) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
The Clovehitch Killer (2018)
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit