Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 336 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Freaks Out (2021) me Titra Shqip

Freaks Out (2021) me Titra Shqip

Oct. 28, 2021BE141 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër antarë cirku me superfuqi e gjejnë veten të bllokuar në Romën e pushtuar nga nazistët pasi pronari dhe figura e babait të tyre zhduket si pasojë e dorëzimit të Italisë te Aleatët në vitin 1943.

Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Freaks Out (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Freaks Out
Vlerësimi IMDb 7.4 1,996 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 357 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Out of Reach 2004 me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Combustion (2013) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Dororo (2007) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Sparks (2013) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip