Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
France (2021) me Titra Shqip

France (2021) me Titra Shqip

Aug. 25, 2021BE133 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gazetare e famshme, e cila dënon karrierën e saj të ngarkuar dhe jetën personale, e ka përmbysur jetën nga një aksident i frikshëm me makinë.

France (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal France
Vlerësimi IMDb 5.9 1,382 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 55 vota

Regjizori

Bruno Dumont
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Naduvan (2021) me Titra Shqip
Monsters and Men (2018) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Eja aka Come (1987) Film Shqiptar
Amateur Teens (2015) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Jawbone (2017)