Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Foxhole (2021) me Titra Shqip

Foxhole (2021) me Titra Shqip

Sep. 16, 2021USA95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një antologji me shumë gjenerata rreth tmerreve të luftës në vrima të ndryshme dhelprash që ndoshta përfshijnë atë të Luftës Civile, Luftës I/II Botërore dhe Vietnamit.

Foxhole (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Foxhole
Vlerësimi IMDb 4.4 122 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Alex Hurt isMorton
Morton
Alex Breaux isThe German
The German
Asa Spurlock isConfederate Soldier
Confederate Soldier
Violet Savage isGirl in General Store
Girl in General Store
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tyson’s Run (2022) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Monstrum (2018) me Titra Shqip
Firebird (2021) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Aloha (2015) me Titra Shqip
Torbaaz (2020) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip