Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Foxfire 1996 me Titra Shqip

Foxfire 1996 me Titra Shqip

Atyre iu deshën 17 vjet për të mësuar rregullat. Dhe një javë për t'i thyer të gjitha.Aug. 23, 1996United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë vajza bashkohen për të ndëshkuar një mësuese që ngacmoi njërën prej tyre. Një miqësi e fortë lind në grup, por së shpejti gjërat përfundojnë duke u dalë jashtë kontrollit të tyre.

Foxfire 1996 me Titra Shqip
Titulli origjinal Foxfire
Vlerësimi IMDb 6.2 8,737 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 96 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isLegs Sadovsky
Legs Sadovsky
Hedy Burress isMaddy Wirtz
Maddy Wirtz
Jenny Lewis isRita Faldes
Rita Faldes
Jenny Shimizu isGoldie Goldman
Goldie Goldman
Sarah Rosenberg isViolet Kahn
Violet Kahn
Peter Facinelli isEthan Bixby
Ethan Bixby
Dash Mihok isDana Taylor
Dana Taylor
Cathy Moriarty isMartha Wirtz
Martha Wirtz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

400 Days (2015) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Kicks (2016) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Swan Song (2021) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Brick 2006
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip