Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 685 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Fortress (2021) me Titra Shqip

Fortress (2021) me Titra Shqip

Ky burg nuk ka hekura.Dec. 17, 2021100 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Roberti, një agjent i CIA-s në pension, jeton në një vendpushim sekret në pyll. Një ditë, djali të cilin ai nuk e ka parë për disa kohë vjen për ta vizituar, por ndiqet nga Balzary, një armik i vjetër me grupin e tij të kriminelëve në tërheqje. Babë e bir më pas mbyllen në një bunker të pajisur me teknologji moderne. A do të mjaftojnë armët më të fuqishme dhe muret prej çeliku për t’i mbrojtur ata nga planet e Balzarit për hakmarrje?

Fortress (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fortress
Vlerësimi IMDb 6.3 9,347 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Lila & Eve (2015) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip
Supremacy (2014) me Titra Shqip
Nitram (2021) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
7th Secret (2022) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit