Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 438 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3playersb.com
  • Server 4dood.ws
Forever Rich (2021) me Titra Shqip

Forever Rich (2021) me Titra Shqip

Oct. 01, 2021Unknown89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Historia e Richie dhe udhëtimi i tij për t’u bërë artisti më i madh rap në Holandë. Një mbrëmje ai është viktimë e një grabitjeje të dhunshme dhe humbet objektin e tij më të çmuar: një orë të vlefshme. Imazhet e kësaj vjedhjeje poshtëruese bëhen virale, duke prishur reputacionin që Richie kishte ndërtuar me aq dhimbje. A do të jetë ai në gjendje të rivendosë imazhin e tij apo e gjithë kjo do të shënojë fundin e karrierës së tij?

Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Forever Rich
Vlerësimi IMDb 6.1 30 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
Evolution (2001) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
The Survivor (2022) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
American Beauty (1999) me Titra Shqip