Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 242 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
For Jojo (2022) me Titra Shqip

For Jojo (2022) me Titra Shqip

Jul. 11, 2022Germany97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur shoqja e saj më e mirë Jojo bie në dashuri dhe largohet nga aventurat e tyre të egra të takimeve në Berlin, Paula bën gjithçka që mundet për të sabotuar dasmën e saj.

For Jojo (2022) me Titra Shqip
For Jojo (2022) me Titra Shqip
For Jojo (2022) me Titra Shqip
For Jojo (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Für JoJo
Vlerësimi IMDb 2.4 10 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Luca (2021) me Dublim Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
King Tweety (2022) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip