Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip

For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip

Humbni mbylljen tuaj. Gjeni thirrjen tuaj.Aug. 31, 2012USA85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

“Armiqtë” e kolegjit Lauren dhe Katie lëvizin së bashku pasi humbën një marrëdhënie dhe kontrollin e qirasë, respektivisht. Duke ndarë banesën e gjyshes së ndjerë të Ketit në qytetin e Nju Jorkut, vajzat grinden me njëra-tjetrën deri në një natë fatale, kur aktivitetet e zhurmshme të dhomës së gjumit të Ketit e bëjnë Lauren të futet brenda dhe të zbulojë një sekret të vogël të pistë. Ky zbulim i afron ata dhe Lauren (truri) dhe Katie (talenti) sajojnë një sipërmarrje biznesi jashtëzakonisht të suksesshme. Ndërsa fitimet rriten, vajzat rivlerësojnë shpresat dhe ëndrrat e tyre dhe kuptojnë se vetëm për shkak se dikush ju urinon flokët në kolegj nuk do të thotë se ajo nuk do të jetë shoqja juaj më e mirë 10 vjet më vonë.

For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal For a Good Time, Call...
Vlerësimi IMDb 6 16,417 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 254 vota

Regjizori

Jamie Travis
Regjizori

Aktorët

Ari Graynor isKatie Steel
Katie Steel
Lauren Miller isLauren Powell
Lauren Powell
Nia Vardalos isRachel Rodman
Rachel Rodman
Veronika Dash isBridgette
Bridgette
James Wolk isCharlie
Charlie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vampires vs. the Bronx 2020
Private (2003) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Arbëria (2019) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip