Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 197 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip

For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip

Oct. 07, 1966Italy105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një major jugor nuk i ul armët dhe bën shumë përpjekje për të sulmuar dhe grabitur Fort Yuma. Giuliano Gemma, alias Montgomery Wood, i cili u hoq sikur ishte një Amerikan, e ndalon atë.

For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip
For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip
Titulli origjinal Per pochi dollari ancora
Vlerësimi IMDb 6.1 350 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 11 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isGary Diamond
Gary Diamond
Sophie Daumier isConnie Breastfull
Connie Breastfull
Jacques Sernas isMaj. Sanders
Maj. Sanders
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Sniper 2014
Flyboys (2006) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Hell Hath No Fury (2021) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip