Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fly (2021) me Titra Shqip

Fly (2021) me Titra Shqip

Oct. 14, 2021Germany107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bex ka shkaktuar një aksident të rëndë dhe për këtë arsye ndodhet në burg. Për të rehabilituar të burgosurit, burgu u ofron atyre një klasë kërcimi të drejtuar nga Ava. Por Bex nuk dëshiron të marrë pjesë. Megjithatë, ajo nuk ka zgjidhje tjetër dhe së shpejti ajo ndihet e tërhequr në veçanti nga Jay dhe ata kuptojnë se kanë shumë më tepër të përbashkëta se kjo klasë kërcimi. Kohezioni brenda të burgosurve të rehabilitimit rritet, por kur e kaluara e Bex-it i kap përsëri, gjithçka është në rrezik.

Fly (2021) me Titra Shqip
Fly (2021) me Titra Shqip
Fly (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fly
Vlerësimi IMDb 6.6 68 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 14 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Work (2018) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip