Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Flubber (1997) me Titra Shqip

Flubber (1997) me Titra Shqip

Kape nëse mundesh!Nov. 26, 1997USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Profesor Phillip Brainard, një profesor me mendje të munguar, punon me asistentin e tij Weebo, duke u përpjekur të krijojë një substancë që është një burim i ri energjie dhe që do të shpëtojë Kolegjin Medfield, ku e dashura e tij Sara është presidente. Ai i ka munguar dasmës së tij dy herë, dhe pasditen e martesës së tij të tretë, profesor Brainard krijon flubber, i cili lejon objektet të fluturojnë nëpër ajër.

Flubber (1997) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flubber
Vlerësimi IMDb 5.3 88,744 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,936 vota

Regjizori

Les Mayfield
Regjizori

Aktorët

Robin Williams isProfessor Philip Brainard
Professor Philip Brainard
Marcia Gay Harden isDr. Sara Jean Reynolds
Dr. Sara Jean Reynolds
Raymond J. Barry isChester Hoenicker
Chester Hoenicker
Nancy Olson isSecretary at Ford Motor Company
Secretary at Ford Motor Company
Wil Wheaton isBennett Hoenicker
Bennett Hoenicker
Edie McClurg isMartha George
Martha George
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clash of the Titans 1981
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Seal Team (2021) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Dead Rising: Watchtower (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit