Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
Flashback (2022) me Titra Shqip

Flashback (2022) me Titra Shqip

Jan. 11, 2022France90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua avokate udhëton pas në kohë dhe kryqëzon rrugët me gra të tjera në histori që luftuan për të drejtat e grave.

Flashback (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flashback
Vlerësimi IMDb 5.6 313 vota
Vlerësimi TMDb 6 60 vota

Regjizori

Aktorët

Gad Elmaleh isMaximilien de Robespierre
Maximilien de Robespierre
Suzanne Clément isAurore Lucile Dupin de Francueil Dite George Sand
Aurore Lucile Dupin de Francueil Dite George Sand
Sophia Aram isMaître Gisèle Halimi
Maître Gisèle Halimi
Sylvie Testud isOlympe de Gouges
Olympe de Gouges
Florent Peyre isNapoléon Bonaparte
Napoléon Bonaparte
Emy LTR isJeanne d'Arc
Jeanne d'Arc
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

He’s All That (2021) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Four to Dinner (2022) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
This Is 40 (2012) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Aloha (2015) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Zoolander 2 (2016) me Titra Shqip