Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 169 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip

Flame & Citron (2008) me Titra Shqip

Mar. 25, 2008Czech Republic130 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë pushtimit nazist, kokëkuqja Bent Faurschou-Hviid (“Flaka”) dhe Jørgen Haagen Schmith (“Citron”), vrasës në rezistencën daneze, marrin urdhra nga Winther, i cili është në kontakt të drejtpërdrejtë me udhëheqësit aleatë. Njëri qëllon, tjetri drejton. Deri në vitin 1944, ata vrasin vetëm danezë; atëherë Winther jep urdhër për të vrarë gjermanët. Kur një objektiv i thotë Bentit se Winther po i përdor ato për të shlyer llogaritë private, lind dyshimi, i ndërlikuar nga marrëdhënia e Bentit me Kitty Selmerin misterioze, e cila mund të jetë një agjente e dyfishtë. Gjithashtu, dikush në rrethin e tyre është tradhtar. A munden Bent dhe Jørgen të vrasin një objektiv über, t’i shmangen kapjes dhe t’i mbijetojnë luftës? Dhe a është ky heroizëm, naivitet apo thjesht urrejtje?

Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flammen & Citronen
Vlerësimi IMDb 7.2 18,743 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 166 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
The Priest 2021
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Happy (2015) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit