Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip

Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip

Ata luftojnë për vendin e tyre, por vdesin për miqtë e tyre.Oct. 18, 2006USA135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ishin pesë marinsa dhe një pjesëtar i marinës të fotografuar duke ngritur flamurin e SHBA në malin Suribachi nga Joe Rosenthal më 23 shkurt 1945. Kjo është historia e tre nga gjashtë ushtarakët e mbijetuar – John ‘Doc’ Bradley, Pvt. Rene Gagnon dhe Pvt. Ira Hayes – e cila luftoi në betejën për të marrë Iwo Jima nga japonezët.

Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flags of Our Fathers
Vlerësimi IMDb 7.1 122,411 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,453 vota

Regjizori

Aktorët

Ryan Phillippe isJohn 'Doc' Bradley
John 'Doc' Bradley
Adam Beach isCorporal Ira Hayes
Corporal Ira Hayes
Jesse Bradford isCorporal Rene Gagnon
Corporal Rene Gagnon
John Benjamin Hickey isSergeant Keyes Beech
Sergeant Keyes Beech
John Slattery isBud Gerber
Bud Gerber
Barry Pepper isSergeant Mike Strank
Sergeant Mike Strank
Jamie Bell isPrivate Ralph Ignatowski
Private Ralph Ignatowski
Paul Walker isSergeant Hank Hansen
Sergeant Hank Hansen
Robert Patrick isColonel Chandler Johnson
Colonel Chandler Johnson
Neal McDonough isCaptain Dave Severance
Captain Dave Severance
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
White Girl (2016) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
Boyhood (2014) me Titra Shqip
Swung (2015) me Titra Shqip
American Beauty (1999) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
Knight of Cups (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit