Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 670 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
First Love (2022) me Titra Shqip

First Love (2022) me Titra Shqip

Jun. 17, 202295 Min.
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hyrja e vështirë e një të riu në moshën madhore, i cili përjeton kulmin dhe uljen e dashurisë së tij të parë, ndërsa përballet me pasojat familjare të nxitura nga kriza financiare e 2008-ës.

First Love (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Love
Vlerësimi TMDb 5 4 vota

Regjizori

A.J. Edwards
Regjizori

Aktorët

Diane Kruger isKay Albright
Kay Albright
Jeffrey Donovan isGlenn Albright
Glenn Albright
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Together (2021) me Titra Shqip
Christmas Cottage (2008) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip
House of Gucci (2021) me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
The Factory (2018) me Titra Shqip
Hacksaw Ridge (2016) me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip