Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
First Date (2021) me Titra Shqip

First Date (2021) me Titra Shqip

Ata shpresojnë se nuk do të jetë e fundit.Jul. 02, 2021United States103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lidhur me blerjen e një Chrysler të vitit 1965, takimi i parë i Mike me Kelsey – vajza në vendin fqinj – nuk shkon siç duhet, duke e vendosur të riun në vëmendjen e kriminelëve, policëve dhe një zonje të çmendur macesh. Kështu fillon një mbrëmje e gjatë në të cilën dëshira, plumbat dhe rrëshqitjet do ta bëjnë çdo takim tjetër të parë të ndjehet si një shëtitje në park.

First Date (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Date
Vlerësimi IMDb 5.5 148 vota

Regjizori

Darren Knapp
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Paper Tigers 2021
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Barber 2002
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip