Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
First Cow (2020) me Titra Shqip

First Cow (2020) me Titra Shqip

Mar. 06, 2020USA122 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitet 1820, një i vetmuar i heshtur dhe kuzhinier i aftë udhëton në perëndim në Territorin e Oregonit, ku takon një emigrant kinez që kërkon gjithashtu pasurinë e tij. Së shpejti të dy bashkohen në një skemë të rrezikshme për të vjedhur qumështin nga lopa e çmuar e pronarit të pasur të Xhersit – e para dhe e vetmja në territor.

First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal First Cow
Vlerësimi IMDb 7.1 18,305 vota
Vlerësimi TMDb 7.035 301 vota

Regjizori

Aktorët

Orion Lee isKing-Lu
King-Lu
Toby Jones isChief Factor
Chief Factor
Gary Farmer isTotillicum
Totillicum
Lily Gladstone isChief Factor’s Wife
Chief Factor’s Wife
Alia Shawkat isWoman with Dog
Woman with Dog
Dylan Smith isTrapper Jack
Trapper Jack
Ryan Findley isTrapper Dame
Trapper Dame
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Amy George (2011) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip