Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 423 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Firestarter (2022) me Titra Shqip

Firestarter (2022) me Titra Shqip

Asnjëherë mos luani me zjarrin.May. 12, 2022USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për më shumë se një dekadë, prindërit Andy dhe Vicky kanë qenë në arrati, të dëshpëruar për të fshehur vajzën e tyre Charlie nga një agjenci federale në hije që dëshiron të shfrytëzojë dhuratën e saj të paprecedentë për krijimin e zjarrit në një armë të shkatërrimit në masë. Andi i ka mësuar Charlie-t se si të zbusë fuqinë e saj, e cila shkaktohet nga zemërimi ose dhimbja. Por ndërsa Charlie mbush 11 vjeç, zjarri bëhet gjithnjë e më i vështirë për t’u kontrolluar. Pasi një incident zbulon vendndodhjen e familjes, një operativ misterioz vendoset për të gjuajtur familjen dhe për të kapur Charlie një herë e përgjithmonë. Charlie ka plane të tjera.

Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Firestarter
Vlerësimi IMDb 4.6 3,067 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 146 vota

Regjizori

Keith Thomas
Regjizori

Aktorët

Zac Efron isAndy McGee
Andy McGee
Sydney Lemmon isVicky Tomlinson-McGee
Vicky Tomlinson-McGee
Kurtwood Smith isDr. Joseph Wanless
Dr. Joseph Wanless
Michael Greyeyes isJohn Rainbird
John Rainbird
Gloria Reuben isCaptain Jane Hollister
Captain Jane Hollister
John Beasley isIrv Manders
Irv Manders
Tina Jung isMs. Gardner
Ms. Gardner
Hannan Younis isDarla Gurney
Darla Gurney
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wolfwalkers 2020
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Alpha Rift (2021) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Harvey (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
Black Bear 2020
The Thing (2011) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit