Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 246 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Fireheart (2022) me Titra Shqip

Fireheart (2022) me Titra Shqip

Çdo ëndërr fillon me një shkëndijë.Feb. 02, 2022Canada92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi eksploron botën e zjarrfikësve në qytetin e Nju Jorkut të viteve 1920 dhe tregon historinë e një vajze 16-vjeçare që do të duhet të bëhet hero për të shpëtuar qytetin e saj.

Fireheart (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fireheart
Vlerësimi IMDb 7.1 102 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 17 vota

Regjizori

Aktorët

Olivia Cooke isGeorgia Holden (voice)
Georgia Holden (voice)
Kenneth Branagh isShawn Nolan (voice)
Shawn Nolan (voice)
William Shatner isMayor of New York (voice)
Mayor of New York (voice)
Laurie Holden isPauline (voice)
Pauline (voice)
Kevin Dennis isReporter (voice)
Reporter (voice)
Dawn Ford is(voice)
(voice)
Ryan W. Garcia isRicardo (voice)
Ricardo (voice)
Mara Junot isLaura Devine (voice)
Laura Devine (voice)
Wilex Ly is(voice)
(voice)
Maya Misaljevic isYoung Georgia (voice)
Young Georgia (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Space Dogs: Tropical Adventure (2020) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Wheels of Fortune (2020)
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip