Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Fire (2020) me Titra Shqip

Fire (2020) me Titra Shqip

Disa zjarre nuk mund të zbuten.Dec. 24, 2020Russia120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për zjarrfikësit dhe shpëtuesit, ajo që ne e quajmë akt guximi është thjesht rutinë. Rreziku vdekjeprurës dhe rreziku ekstrem janë rend i ditës: kur njerëzit në rrezik duket se nuk kanë më shpresë për jetën, ata janë në gjendje të luftojnë pa frikë kundër forcave më të paepur të natyrës.

Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Огонь
Vlerësimi IMDb 6.5 1,100 vota
Vlerësimi TMDb 8.8 93 vota

Regjizori

Aktorët

Konstantin Khabenskiy isAleksey Pavlovich Sokolov
Aleksey Pavlovich Sokolov
Andrey Smolyakov isVladimir Ivanovich Gromov
Vladimir Ivanovich Gromov
Victor Dobronravov isPyotr Velichuk
Pyotr Velichuk
Ivan Yankovsky isRoman Ilin
Roman Ilin
Roman Kurtsyn isSergey Zotov
Sergey Zotov
Tikhon Zhiznevsky isMaksim Shustov
Maksim Shustov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kill Switch (2017) me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
Skinwalkers (2006) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
The Shepherd: Border Patrol (2008) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit