Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 380 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip

Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip

Në oqean ka 3.7 trilion peshq. Ata po kërkojnë një.May. 30, 2003USA100 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nemo, një peshk i ri klloun aventurier, është çuar papritur nga shtëpia e tij e Madhe Barrier Reef në akuariumin e zyrës së një dentisti. I takon babait të tij shqetësues Marlin dhe një peshku miqësor, por harrues, Dory, që ta sjellin Nemon në shtëpi – duke takuar peshkaqenë vegjetarianë, breshka të sërfit, kandil deti hipnotik, pulëbardha të uritur dhe më shumë gjatë rrugës.

Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Finding Nemo
Vlerësimi IMDb 8.2 1,014,631 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 16,286 vota

Regjizori

Aktorët

Albert Brooks isMarlin (voice)
Marlin (voice)
Ellen DeGeneres isDory (voice)
Dory (voice)
Alexander Gould isNemo (voice)
Nemo (voice)
Willem Dafoe isGill (voice)
Gill (voice)
Brad Garrett isBloat (voice)
Bloat (voice)
Allison Janney isPeach (voice)
Peach (voice)
Austin Pendleton isGurgle (voice)
Gurgle (voice)
Stephen Root isBubbles (voice)
Bubbles (voice)
Vicki Lewis isDeb / Flo (voice)
Deb / Flo (voice)
Joe Ranft isJacques (voice)
Jacques (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (1992) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
A Dog Named Palma (2021) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit