Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip

Finding Dory (2016) me Dublim Shqip

Një udhëtim i paharrueshëm që ajo ndoshta nuk do ta mbajë mend.Jun. 16, 2016USA97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dory është ribashkuar me miqtë e saj Nemo dhe Marlin në kërkim të përgjigjeve për të kaluarën e saj. Çfarë mund të kujtojë ajo? Kush janë prindërit e saj? Dhe ku mësoi ajo të fliste gjuhen e balenave?

Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Finding Dory
Vlerësimi IMDb 7.3 266,639 vota
Vlerësimi TMDb 7 10,548 vota

Regjizori

Aktorët

Albert Brooks isMarlin (voice)
Marlin (voice)
Ellen DeGeneres isDory (voice)
Dory (voice)
Ed O'Neill isHank (voice)
Hank (voice)
Hayden Rolence isNemo (voice)
Nemo (voice)
Diane Keaton isJenny (voice)
Jenny (voice)
Eugene Levy isCharlie (voice)
Charlie (voice)
Ty Burrell isBailey (voice)
Bailey (voice)
Kaitlin Olson isDestiny (voice)
Destiny (voice)
Idris Elba isFluke (voice)
Fluke (voice)
Dominic West isRudder (voice)
Rudder (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
Admiral (2015) me Titra Shqip
The Addams Family (2019) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Outlaws (2021) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip