Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Final Score (2018) me Titra Shqip

Final Score (2018) me Titra Shqip

Është gati për të nisurSep. 07, 2018United Kingdom105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një stadium kapet nga një grup kriminelësh të armatosur rëndë gjatë një ngjarjeje të madhe sportive, një ish-ushtar duhet të përdorë të gjitha aftësitë e tij ushtarake për të shpëtuar vajzën e një shoku të rënë dhe turmën e madhe të pavetëdijshme për rrezikun.

Final Score (2018) me Titra Shqip
Final Score (2018) me Titra Shqip
Final Score (2018) me Titra Shqip
Final Score (2018) me Titra Shqip
Final Score (2018) me Titra Shqip
Final Score (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Final Score
Vlerësimi IMDb 5.8 12,934 vota
Vlerësimi TMDb 6.129 419 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Place (2022) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Ben & Jody (2022) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Hard Candy 2005
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit