Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3449 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip

Fib the Truth (2021) me Titra Shqip

Sep. 09, 2021Russia89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i dashuruar kalon kohë larg qytetërimit. Ardhja e papritur e motrës së vogël në fillim, dhe më pas e ish-të dashurit të vajzës, shkel idilin e vendit. Secili prej heronjve ka planin e tij për këtë fundjavë dhe së bashku bëhen peng të situatës dhe pjesëmarrës në lojëra mizore psikologjike. Të biesh në dashuri i jep rrugë pasionit dhe flirtimi i pafajshëm shkakton xhelozi dhe mund të çojë në rrezik vdekjeprurës.

Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Соври мне правду
Vlerësimi IMDb 3.9 210 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 14 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Faith Like Potatoes (2006) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
The Calm Beyond (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit