Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Feral State (2021) me Titra Shqip

Feral State (2021) me Titra Shqip

Këtu nuk ka rregullaMay. 28, 2021United States78 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Disa të rinj, jetimë dhe të arratisur, “birësohen” nga një ish-marins, i cili krijon me ta një bandë të errët, që tmerron parqet dhe kampingjet e Floridës qendrore.

Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Feral State
Vlerësimi IMDb 5.9 1,019 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Jon Carlo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Security (2021) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
Heatstroke (2013) me Titra Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip