Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 296 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip

Asgjë nuk është më e dëshirueshme ose më vdekjeprurëse sesa një grua me një sekret.Apr. 30, 2002France114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura Ash është një hajdute bizhuterish dhe një manipuluese shumë e aftë. Shtatë vjet pas një vjedhje të bujshme, ajo kthehet në Francë, në Kanë, e ndjekur nga bashkëpunëtorët e vjetër që ka mashtruar dhe të cilët e gjurmojnë përmes një fotoje të një paparaci …

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Femme Fatale
Vlerësimi IMDb 6.2 34,390 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 386 vota

Regjizori

Aktorët

Rebecca Romijn isLaure / Lily (as Rebecca Romijn-Stamos)
Laure / Lily (as Rebecca Romijn-Stamos)
Antonio Banderas isNicolas Bardo
Nicolas Bardo
Fiona Curzon isStanfield Phillips
Stanfield Phillips
Daniel Milgram isPierre / Bartender
Pierre / Bartender
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
12 Rounds (2009) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Sky High (2020) me Titra Shqip
Insomnia (2002) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip